Curriculum Vitæ

Osobní údaje

Jméno
Matěj Čadil
Datum a místo narození
5. prosince 1985, Praha

Kontaktní údaje

E-mail
matej.cadil@centrum.cz
Telefon
+420773626429
Skype
matejcadil

Vzdělání

2005 – Gymnázium Christiana Dopplera

Projekty a zakázky

Mezi nejzajímavější větší projekty, které jsem uskutečnil nebo na nichž jsem se podílel, patří:

2013 – Má vlast
Realizace internetové stránky a výstavních panelů pro putovní národní výstavu Má vlast cestami proměn. mavlast.aefcz.org.
2013 – Prácheňsko všemi smysly
Internetová stránka projektu pro rozvoj cestovního ruchu na území historického regionu Prácheňsko. prachensko.eu.
2012 – Reviving Rural Areas
Soubor webových stránek pro mezinárodní projekt Reviving Rural Areas, financovaný z vzdělávacího programu Evropské unie Grundtvig. Reviving.eu.
2012 – Ilustrace příběhu O Tuorovi a pádu Gondolinu
Soukromá zakázka od příznivců J. R. R. Tolkiena z USA na komplexní cyklus ilustrací pro jejich vlastní zpracování jednoho z příběhů z knihy Silmarillion.
od r. 2011 – Asociace regionálních značek
Správa webových stránek a grafické práce pro Asociaci regionálních značek.
od r. 2010 – Pro monarchii
Nezávislý portál českých monarchistů (Zpravodajství o aktuálních událostech ze světa současných monarchií, nevládnoucích panovnických rodů i monarchistického hnutí u nás i ve světě). Promonarchii.cz
2010 – Naučná stezka Mukařov-Žernovka
Kompletní realizace obsahu panelů naučné stezky pro sdružení Mukařov-sko: zpracování obsahu, ilustrační fotografií, map a celkového grafického uspořádání. Naučná stezka má celkem osm zastavení a najdete ji v obci Mukařov u Říčan na jihovýchod od Prahy. Fotografie stezky si můžete prohlédnout na stránkách obce Mukařov.
od r. 2005 – Týden v Evropě
Redakční práce na newsletteru Zastoupení Evropské komise v České republice, vycházejícím každý týden ve webové a e-mailové podobě. tydenvevrope.cz
od r. 2001 – Angrenost.cz
Internetová stránka o světě J. R. R. Tolkiena. Obsahuje encyklopedii, překladový slovník, diskusní fórum, galerii ilustrací a další sekce. Web jsem vybudoval v průběhu let od základu s využitím PHP, MySQL a Flashe, zároveň primárně pro tuto stránku vzniklo mnoho mých originálních ilustrací. Angrenost.cz.

Další ukázky mé práce a drobnější projekty najdete v tematických částech portfolia: webdsign, grafický design, Obrazy a ilustrace

Dobrovolná činnost

od r. 2010 – Sdružení Radecký 1766-2016
Cílem sdružení je rehabilitace osoby českého polního maršála Jana Václava Radeckého z Radče a v konečném výsledku obnovení jeho pomníku na Malostranském náměstí v Praze. Činnosti sdružení se účastním jako člen jeho Rady a správce webových stránek. Radecky.org.
od r. 2004 – Sdružení Campamento '99
Sdružení pořádá dětské integrační tábory (integrace dětí z Dětského domova Žíchovec mezi dětmi z rodin) a četné zážitkové akce v průběhu školního roku jak pro děti z rodin, tak pro děti z dětského domova. Účastním se pravidelně jako vedoucí a organizátor akcí. Zároveň pro sdružení dlouhodobě pracuji na tvorbě webových stránek a grafických materiálů. Mým dílem je hlavní internetová stránka i tematicky různorodé stránky jednotlivých táborů i další grafické práce jako letáky nebo obálky zpěvníků. Ukázky prací si můžete prohlédnout v sekcích webdesign a grafický design, nebo přímo na webu Campamento99.cz.

Jazykové znalosti

Angličtina
aktivní komunikace
Němčina
pasivní znalost
Polština
pasivní znalost

Počítačové znalosti

Znalost počítačových programů a programovacích jazyků

Adobe Photoshop CS5
Adobe Illustrator CS5
Adobe InDesign CS5
Adobe Flash
Adobe Premiere CS5
CorelDRAW X4
Photomatix Pro 4.1
OpenOffice 3
HTML 5
CSS 3
PHP
JavaScript (jQuery)
MySQL
Joomla
Wordpress

Další schopnosti

Řidičský průkaz
Skupina B
matej.cadil@centrum.cz

Říše pohádek není ničím jiným než slunným krajem zdravého rozumu.

G. K. Chesterton